برای شرکت در ثواب مطالب ؛ آدرس این سایت و آدرس مطالبش را به شیعیان و اهل سنتی که می شناسید بفرستید
عمربن خطاب لواط می داد! (کتب اهل سنت) + فیلمl

عمربن خطاب لواط می داد!

(اثبات از کتب اهل سنت)

اینجا از معتبرترین كتب اهل سنت نشان می دهیم كه عمر بن خطاب خود را در اختیار مردان قرار میداده و با مردان به لواط می پرداخته است!
لواط یا همجنسبازی با مردان عملی است که برای اولین بار قوم لوط به این کار زشت پرداختند و به خاطر همین عمل زشت عذاب الهی قوم لوط را به سزای عملشان رساند.
 
قال: أخبرنا إسحاق بن یوسف الأزرق و محمد بن عبد الله الأنصاری و هوذة بن خلیفة قالوا: أخبرنا ابن عون عن محمد بن سیرین قال: قال عمر بن الخطاب: ما بقی فی شی‏ء من أمر الجاهلیة إلا أنی لست أبالی إلى أی الناس نکحت و أیهم أنکحت
 
عمر بن خطاب گفت : هیچ یك از عادات جاهلیت در من نمانده و فقط یك عادت از جاهلیت در من باقی مانده است ، كه من پروایش را ندارم كه كسی با من لواط كند یا من با كسی لواط انجام دهم.

طبقات ابن سعد، جلد ۳، صفحه ۲۶۹


http://mj122.persiangig.com/image/%D8%B7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA%20%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1%202.jpghttp://mj122.persiangig.com/image/%D8%B7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA%20%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1.jpg
 
 
شاید اهل سنت بگویند كه منظور عمر بن خطاب از (نكحت) در اینجا به معنی ازدواج است ، در حالیكه این طور نیست ،‌ چون عمر بن خطاب می گوید از عادات جاهلیت چیزی در من باقی نمانده جز یك عادت ، طبق فرموده پیامبر ( النكاح سنتی ) ازدواج سنت پیامبر است ، پس در اینجا معنی نكح به معنای ازدواج با زن نیست بلکه به معنای ازدواج با همجنس (لواط) می باشد.
 

نتیجه :
 
1 ـ ثابت شد كه عمر بن خطاب مفعول بوده است و خود را در اختیار مردان قرار می داده است و هم خودش لواط می كرده است و هم با او لواط انجام می دادند و از این کار لذت میبرده!
 
 
2 ـ آیا كسی كه لواط كار است و مفعول می باشد لایق جانشینی پیامبر (ص) است؟

فــیـــلــم

کتب اهل سنت: عمر بن خطاب لواط می داد !
 
(اثبات از کتب اهل سنت)
 
 برای پخش آنلاین روی فیلم کلیک کنین.

 برای دانلود ایــــــنــــــــجـــــــا کلیک کنین.

 

  اعتراف کارشناس وهابی شبکه کلمه: عمر بن خطاب لواط كار بوده!

برای پخش آنلاین روی فیلم کلیک کنین.
 برای دانلود ایــــــنــــــــجـــــــا کلیک کنین.

0 نظر
درباره ما
برای شرکت در ثواب مطالب ؛ آدرس این سایت و آدرس مطالبش را به شیعیان و اهل سنتی که می شناسید بفرستید
فهرست مطالب