برای شرکت در ثواب مطالب ؛ آدرس این سایت و آدرس مطالبش را به شیعیان و اهل سنتی که می شناسید بفرستید
عثمان ، عایشه را کافر می داند!/ عایشه هم خلافت عثمان را باطل می داند!

عثمان ، عایشه را کافر می داند!/ عایشه هم خلافت عثمان را باطل می داند!

(اثبات از کتب اهل سنت)


عایشه جناب عثمان را به خوردن مال مردم و ترک سنت های پیامبر (ص) متهم می کند.

(این جمله عایشه خلافت عثمان را زیر سوال می برد و نشان می دهد عثمان هرگز شایسته خلافت نبوده)

عثمان در جواب عایشه را مانند زنان حضرت نوح و حضرت لوط ، کافر می داند!

(این جمله عثمان نشان می دهد عایشه جهنمی است بر خلاف اعتقادی که اهل سنت دارند و او را بهشتی می دانند!)


أن عثمان رضي الله عنه أخر عن عائشة رضي الله عنها بعض أرزاقها فغضبت ثم قالت يا عثمان أكلت أمانتك وضيعت الرعية ... فقال عثمان رضي الله عنه ضرب الله مثلا للذين كفروا امرأة نوح وامرأة لوط الآية فكانت عائشة رضي الله عنها تحرض عليه جهدها وطاقتها وتقول أيها الناس هذا قميص رسول الله صلى الله عليه وسلم لم يبل وقد بليت سنته اقتلوا نعثلا قتل الله نعثلا
 
المحصول رازی ج 4 ص 343 المؤلف: أبو عبد الله محمد بن عمر بن الحسن بن الحسين التيمي الرازي الملقب بفخر الدين الرازي خطيب الري (المتوفى: 606هـ)، دراسة وتحقيق: الدكتور طه جابر فياض العلواني، الناشر: مؤسسة الرسالة، الطبعة: الثالثة، 1418 هـ - 1997 م

عثمان ، سهم ماهيانه عائشه را به تاخير انداخت ؛ وی خشمگين شد و گفت : ای عثمان ؛ امانت را خوردی و مردم را نابود کردی و... عثمان به وی گفت : خداوند برای کفار دو نفر را به عنوان نمونه معرفی کرده است زن نوح و زن لوط (زنان دو پيغمبر ؛ تو نيز مانند ايشانی) به همين سب عائشه در مقابله با عثمان بسيار تلاش می‌کرد و می گفت : ای مردم اين لباس رسول خدا است که هنوز کهنه نشده است ولی سنت وی را کهنه کردند ؛ نعثل را بکشيد که خدا او را بکشد !!!

عایشه و لعن عثمان

2 سوال از اهل سنت
 
سوال اول : اهل سنت به ما بگویند عایشه راستگو است یا دروغگو؟
 
# اگر می گین عایشه راستگو است در نتیجه خلافت عثمان باطل است چون به تعبیر عایشه ، عثمان سنت های پیامبر را کهنه کرد و مال مردم را خورد. در این صورت قطعا عثمان جهنمی است. آیا چنین کسی لایق خلافت است؟
 
# اگر بگین عایشه دروغ گفته ، پس در نتیجه عایشه دروغگو و کذاب است و به یکی از خلفای پیامبر (ص) توهین کرده است. در این صورت قطعا عایشه جهنمی است.
 
سوال دوم : اهل سنت به ما بگویند عثمان راستگو است یا دروغگو؟

# اگر بگین عثمان راستگو است در نتیجه باید بپذیرین که عایشه مانند زنان حضرت نوح و حضرت لوط ، کافر و جهنمی است.

# اگر بگین عثمان دروغ گفته پس در نتیجه عثمان دروغگو و کذاب است و به یکی از همسران پیامبر (ص) فحاشی کرده است و قطعا جایگاهش جهنم است.

نظر اهل سنت درباره توهین های عایشه و عثمان به همدیگر چیست؟

# اگر این جملاتی که عایشه به عثمان گفت را شیعیان به عثمان بگویند اهل سنت ریختن خون آن شیعه را واجب می دانند! اما اگه عایشه به عثمان این فحش ها رو بده از نظر اهل سنت هیچ مشکلی نداره!

# و همینطور اگر این جملاتی که عثمان خطاب به عایشه گفته را یک شیعه بگوید اهل سنت ریختن خون آن شیعه را واجب می دانند! اما اگه این توهین ها رو عثمان به عایشه بکنه از نظر اهل سنت هیچ مشکلی نداره!

فـیـلـم
 

عثمان: عایشه و حفصه فتنه گر و مانند زنان نوح و لوط کافرند

(اثبات از کتب اهل سنت)

اهل سنت همواره می گویند توهین به عایشه یعنی کفر و خون کسی که به عایشه توهین کند حلال است. حال آیا عثمان را کافر می دانید و خونش را حلال؟

 برای پخش آنلاین روی فیلم کلیک کنین.

 برای دانلود ایــــــنــــــــجـــــــا کلیک کنین.

0 نظر
درباره ما
برای شرکت در ثواب مطالب ؛ آدرس این سایت و آدرس مطالبش را به شیعیان و اهل سنتی که می شناسید بفرستید
فهرست مطالب